Indywidualnie

Czyli 100% Ty i Twoje potrzeby. Jesteś dla nas wyzwaniem trenerskim. Wspólnie ustalamy cele i metody treningowe dostosowane do Twoich możliwości, tak aby maksymalnie poprawić Twoją wydolność, siłę i gibkość. Trening personalny przede wszystkim ma Cię zmotywować do ciężkiej pracy, która w efekcie ma poprawić ogólny stan Twojego zdrowia oraz pomóc Ci rozładować stresy dnia codziennego. Trening indywidualny jest skierowany dla osób, które nie przepadają za zajęciami w grupie bądź ciężko im dostosować swój grafik do tego typu zajęć. Jeżeli chcesz aby trener na bieżąco kontrolował i korygował Twoje poczynania treningowe oraz oczekujesz elastycznego planu zapraszamy na zajęcia z instruktorami klubu „HAJIME”.

Trening sportowy

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat. Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam. Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

Dla dorosłych

HAJIME to również projekt skierowany dla osób 18+ (bez ograniczeń :). Bez względu na to jaka jest Twoja motywacja do rozpoczęcia treningów:

  • redukcja wagi
  • poprawienie kondycji fizycznej
  • rozładowanie negatywnych emocji
  • poznanie technik samoobrony
  • ciekawość
  • nuda

Serdecznie zapraszamy na zajęcia!!! O walorach zdrowotnych oraz duchowych możesz przeczytać w rozdziale dlaczego warto trenować karate. My możemy Cię zapewnić że twój pierwszy trening nie będzie wyglądał jak w "Krwawym sporcie” :). W przeciwieństwie do rygorystycznych, przestarzałych i prymitywnych treningów Zajęcia HAJIME korzystają z nowoczesnych osiągnięć dydaktyki, teorii sportu oraz medycyny sportowej. Każdy trening prowadzony jest pod okiem doświadczonych instruktorów, dopasowany do twoich potrzeb i możliwości. Dynamiczna forma zajęć angażuje 100% Twojego ciała. Różnorodność metod treningowych nie pozwoli Ci się nudzić.

Dla młodzieży

Klub Hajime poza aspektami zdrowotnymi proponuje młodym ludziom alternatywny sposób spędzania czasu. Wzmacniamy pasję. Uczymy kontrolować emocje oraz rozładowywać stres. Tworzymy wesołą grupę, która razem się wspiera i motywuje zarówno na treningu jak i na obozach sportowych. Dla niektórych z WAS nasze zajęcia mogą się stać okazją do rozpoczęcia przygody sportowej. Pomogą Wam w tym instruktorzy "Hajime" którzy zdobywali medale MŚ i ME. Trening zawodniczy stwarza możliwość rywalizacji na matach całego świata. Wystarczy przyjść na pierwszy trening z Hajime i spróbować. ZAPRASZAMY.

Dla dzieci

HAJIME powstał z myślą o najmłodszych. Wiemy jak wielki potencjał tkwi w "młodym ciele". Po pierwsze wielki entuzjazm oraz naturalna potrzeba ruchu po drugie złoty okres rozwoju motorycznego dzieci. Zajęcia karate dla najmłodszych są idealnym rozwiązaniem na połączenie rozwoju psychofizycznego. Na naszych treningach mały samuraj będzie:

  • wzmacniał zdrowie
  • wzmacniał ducha
  • świetnie się bawił
ZDROWIE
Zajęcia karate dla dzieci opierają się na treningu ogólnorozwojowym. Odpowiednio przygotowany trening pozwala właściwie rozwinąć koordynację ruchową, uzyskać prawidłową postawę i sylwetkę, zadbać o zdrowe kości i stawy, silne mięśnie i elastyczne więzadła, poprawia wydolność, dotlenia tkanki, reguluje przemianę materii i wzmacnia układ odpornościowy
DUCH
Stereotypem jest, że sztuki walki uczą agresji. Karate uczy samokontroli, dyscypliny. Wbrew temu co wielu rodziców mogłoby sądzić, nasze zajęcia "wyciszają sygnały agresji” dzięki nim dzieci pozytywnie rozładowują złe emocje. Na treningu karate młodzi adepci uczą się cierpliwości, panowania nad sobą, pracowitości, poszanowania dla hierarchii i autorytetu. Karate jest katalizatorem kształtującym pewności siebie i umiejętności dążenia do celu. Pomimo, że karate to sport indywidualny na naszych zajęciach nigdy nie zapominamy o grupie współćwiczących i poszanowaniu partnera. Młody samuraj dzięki treningom karate ma lepszą koncentrację co procentuje między innymi w szkole, a przede wszystkim nigdy nie zapomina o ..,,cnocie pokory..”
DOBRA ZABAWA
zajęcia HAJIME trwają godzinę zegarową, staramy się ją maksymalnie wykorzystać na dobrą zabawę, bo dla nas uśmiech i zadowolenie ćwiczących jest najważniejsze. Nie może tu zabraknąć gier i zabaw ruchowych kształtujących motoryczność dziecka. Na naszych zajęciach nikt nie kończy na ławce rezerwowych. Nic zresztą tak nie integruje grupy jak wspólny ciężki trening. Pozytywną motywacją jest nie tylko zdobywanie nowych umiejętności ale i elementy rywalizacji sportowej. Na grupie dziecięcej również zaczyna się długa droga do zdobycia czarnego pasa. BEZCENNE :)

Więcej artykułów…