Instruktorzy

Krzysztof Habraszka

absolwent Politechniki Śląskiej, Instruktor Karate Kyokushin, wychowanek i zawodnik TKS Karate Tarnowskie Góry gdzie pod okiem shihana Bogdana Lubosa zdobywałem każdego koloru medale na MP, ME oraz M Ameryk w kategoriach -80kg, -90kg, + 90kg. Często nazywany najlepszym zawodowcem w amatorskim sporcie. Jak to kiedyś powiedział o mnie Pan Zydorowicz „… ma dynamit w nogach..”. Ciągle na obrotach ale już tylko dla przyjemności, zdobytym doświadczeniem na międzynarodowych matach i obozach chciałbym podzielić się z innymi stąd pomysł założenia klubu. Ogromnie lubię wyzwania zarówno w sporcie jak i w życiu, szczególnie jeśli chodzi o walkę z maszketami tu walka trwa nieprzerwanie od lat z różnym bilansem.

Dobrosława Habraszka

absolwentka katowickiej AWF. Ciągle poszukująca i odkrywająca nowe pasje sportowe. Instruktor jazdy konnej, instruktor odnowy biologicznej, trener lekkiej atletyki. Od lat spędzająca czas na leczeniu siniaków po zawodach sportowych kumie karate Kyokushin :). Medalistka MŚ, ME oraz MP. Co lubię najbardziej: łyk zimnej Coca Coli po treningu, w którym dałeś z siebie wszystko, smaki i zapachy nowych miejsc podczas podróży, pochwały najbardziej wymagającego trenera czyli KrzyśKa :), komfort kiedy nasza dwu i półletnia córka śpi w weekend dłużej niż do 8 rano :)

Katarzyna Habraszka

Absolwentka AWF Katowice na kierunku Turystyka i rekreacja. Instruktor rekreacji o specjalizacji pływanie i aerobic.
Zawodniczka TKS Karate Tarnowskie Góry, medalistka MP i innych międzynarodowych zawodów. W karate wciągnęli mnie bracia jak miałam 15 lat, pojechałam na obóz i tak już zostałam na lata (w końcu udało mi się bronić przed nimi bardziej skutecznie niż dotychczas ;) ). Ponadto uwielbiam "podróże w ogórze" tj. VW T3 z 88 r., eksplorując nieodkryte dotąd miejsca :)

O nas

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami sportu i rekreacji ruchowej. Jest ona dla nas częścią życia. Tą pasją pragniemy się podzielić z Wami oraz przekonać, że w zdrowym ciele zdrowy duch to nie banał. Jesteśmy przekonani ,że każdy z Was może znaleźć aktywność ruchową ,która sprawi mu radość i wywoła uśmiech na jego twarzy. Nie ważne ile masz lat i jak długo siedziałeś na kanapie serdecznie zapraszamy Was na nasze zajęcia. Pomożemy Ci w dopasowaniu treningu do Twoich możliwości i potrzeb. Jako instruktorzy i praktycy stale poszerzamy swoją wiedzę o nowe technologie, metody treningowe , sprzęt tak abyś mógł osiągnąć postawione przed sobą cele. Tworzymy również wesołą grupę, która się motywuje wspiera oraz stawia przed sobą nowe wyzwania. Zapraszamy.

Czytaj dalej